Czy Awake jest imba?

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Sekendo-Bendor
Posts: 11
Joined: 20 Mar, 2008 14:50

Czy Awake jest imba?

Post by Sekendo-Bendor »

Imho imbalanced strasznie ;p

Mag ktory w d1 byl przekoksany tutaj se wyciaga 19 lvl fb majac 1300 many, 250 hp, 230 ac, 260 cth i jakby mu +30 light radius bylo malo to jeszcze widzi z infra (o ile to dziala ;p)... co ma woj zeby to zrownowazyc jakos? ;p
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Przeiceż w d1 tez wyciaga 19 lvl fb a nawet 20 lvl ;]
250 hp, 260 cth - w przypadku maga jest to nieistotne.
1300 many - w diablo 1 wyciąga 1150 many

nie weim gdzie tu widzisz przekoksowanego maga. Weż najlepiej idz na poziomie trudnosci Pieko na 15i 16 poziom magiem. Jeśli stwierdzisz ze mag jest przekoksowany to wtedy bardziej pomyśle nad tym.

Dziękei za zainteresowanie. jesli bedziesz mial jeszcze jakies sugestie to wal śmiało.
Sekendo-Bendor
Posts: 11
Joined: 20 Mar, 2008 14:50

Post by Sekendo-Bendor »

lvl czarow powinien byc podnoszony kosztem ilosci many
ac powinno byc podnoszone kosztem ilosci many i/lub poziomu czarow

zapomnialem dodac, ze mag w takim configu ma jeszcze faster hit recovery :P

tak czy inaczej jezeli mag moze bic "ogniste weze" czy "rozpruwaczy" (hell/hell) bez uzywania magii, sama palka to chyba cos jest nie tak ;p

az strach pomyslec jak by wygladal duel woj vs mag :P przeciez mag jest tu pieprzonym czolgiem ;p

chodzi mi tu o te wszystkie unikaty (nota bene latwiej wymaxowac postac unikatami niz magicznymi bo wszystkie maja takie same staty) - powinny one wszystkie dawac cos kosztem czegos a nie hop siup wiecej ac wiecej mana wiecej zycia wiecej wszystkiego

na duzy plus za to immue niektorych potworow na fire i lighting, trzeba czasem uzyc innego czaru niz chain lighting i fb
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Unikaty są specjalnie zrobione tak, aby były uzyteczne.
Mam jeszcze w planie zmodyfikować kilka rzczy w grze, min unikaty, np usunąć w Mocy Naja Chance To Hit: +150% , itp.
Ale jeśli grasz normalnie, bez żadnego taxi to musisz sie nieżle namęczyć zanim zdobędziesz jakiś potężniejszy unikat.
(Dzielony exp zostanie usunięty w następnej wersji, i to będzie juz ostateczna wersja)
User avatar
Olaf
Posts: 14
Joined: 23 Feb, 2008 12:56

Post by Olaf »

Apropo modyfikacji unikatów... kilka unikalnych mieczy i buław powinno mieć fastest atack (tych trudniejszych do zdobycia) np. Ostrze Boga. Może dzięki temu woj miałby jakieś szanse przetrwać na hellu :P
Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Skoro Mag sobie radzi bez uzycia magii to woj sobie nie poroadzi? :P
Ostrze Boga ma Fast Attack i 300% dmg to mu w zupelnosci powinno wystarczyc. Chcesz Fastest Attack to znajdz sobie HSOH :D
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Postawiłem temat dotyczący nowej wersji i tam przedstawiajcie swoje sugestie. http://www.awake.ugu.pl/viewtopic.php?p=92#92
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Sekendo-Bendor wrote:tak czy inaczej jezeli mag moze bic "ogniste weze" czy "rozpruwaczy" (hell/hell) bez uzywania magii, sama palka to chyba cos jest nie tak ;p
Powiedz mi przy jakim konfingu?
Sekendo-Bendor
Posts: 11
Joined: 20 Mar, 2008 14:50

Post by Sekendo-Bendor »

naj's might
perun's crown
necromancer plate
derisive defender
dragon/wiz
obsidian/wiz
pentagram sign
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

W podobnej konfiguracji u mnie, mag nie zadawał przebitek Drake'om. Być może pomyliłeś dag fizyczny z elementalnym, jaki posiada naj. Później to sprawdze i zobaczy są to obrazenia fizyczne czy elementalne.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Te obrażenia to obrażenia elementalne, ktore posiada Naj. Potwór może mieć nawet AC 1000 a obrażenia elementalne zawsze otrzyma.
Sekendo-Bendor
Posts: 11
Joined: 20 Mar, 2008 14:50

Post by Sekendo-Bendor »

ja tam nie widze zadnych obrazen elementalnych ;p
Patogen
Posts: 17
Joined: 20 Feb, 2008 14:19
Location: z Polszy
Contact:

Post by Patogen »

a moze napiszesz dokladnie jaki dmg wyciagasz i cth?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests