Zbroja supermana

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
olo69
Posts: 7
Joined: 12 Dec, 2010 11:02

Zbroja supermana

Post by olo69 »

Witam

Na stronie w dziale unikaty/zbroje nie ma zbroi, która mi dropnęła (pasuje pod unknown typem). Zbroja jest świetna, ale z jakiego powodu nie ma jej opisu na stronie?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Zbroji nie ma w spisie bo to jest żart :D Taki Easter Eggs. Dlatego figuruje w spisie jako Unknown :D

Możesz dać screena żeby się pochwalić :P
olo69
Posts: 7
Joined: 12 Dec, 2010 11:02

Post by olo69 »

tak podejrzewałem właśnie, że to jakiś żarcik ;)

Niemniej zbroja jest naprawdę świetna i wojownik dostał strasznego kopa

http://img831.imageshack.us/img831/9753 ... ranubu.png
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

A tak dla ścisłości to jest Peleryna Supermana a nie zbroja ;)
W przyszłych wersjach zostanie pewnie zmieniona na jakiś inny przedmiot.
Lothold
Posts: 2
Joined: 18 Dec, 2010 16:28

Post by Lothold »

Jakie są wobec tego wymogi przy projektowaniu zbroi tzn. rozdzielczość, ilość kolorów itp. być może moglibyśmy pomóc w przygotowaniu nowych projektów. Temat zbroi (peleryny) poruszony przez Ola jest istotny. Z jednej strony parametry są genialne z drugiej jej grafika w formie żartu nie pasuje do klimatu stworzonego w D1.

Swoją droga tworząc mod ponownie przyciągłeś nas do tej kultowej gry.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Jeśli chodzi o obrazek przedmiotu to nie ma żadnych wymagań, po prostu obrazek jest konwertowany do odpowiedniej palety kolorów. W przypadku Peleryny Supermana, kolorystyka tego przedmiotu po przerobieniu do palety z diablo nieco się zmieniła. Kolory na oryginalnym obrazku są bardziej "żywe".

Co do tego że ten przedmiot nie pasuje do klimatu gry, to ja o tym wiem... Wprowadzenie tego przedmiotu było celowe i jest to żart.

Co do pomocy to zawsze możecie przysłać mi swoje projekty. W sumie to przydałby się ktoś kto skomponowałby jakiś utwór do Modyfikacji :-)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests