Dziwne wiadomosci i bugi

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
ehtalen
Posts: 22
Joined: 05 Apr, 2010 23:35

Dziwne wiadomosci i bugi

Post by ehtalen »

Witam
Grając dzisiaj w awake dostałem wiadomość typu "wszystkie kotna nie zapisane na forum będą bezwzględnie blokowane"chiralnym się zapytać co to są za brednie i o co chodzi z tym??? ja nie chce nalezezc do zdanego śmiesznego klanu awake i mnie zapisywanie na forum nie interesuje
Druga sprawa to czy nie można naprawić w grze dwóch bugów
1- kiedy gra się razem to gracze nawzajem sie ranią
2- kiedy gra się magiem i potworki uderzają magia i ja np. chce pościć chin lighting to nie mogę bo czary potworków to blokują i mi wogole czar nie działa i nie mogę go użyć
Czekam na odpowiedz i pozdrawiam :)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Po pierwsze to nie ma żadnego "śmiesznego"klanu awake. a po drugie informacja która otrzymałeś to zapewne był to komunikat od któregoś z administratorów skierowany do graczy d2, którzy posiadają multikonta aby to zgłosili na forum serwera.

Co do tych "bugów"
1. To nie jest bug i jest to normalne w Diablo 1, że możesz otrzymać obrażenia od innego gracza. Była już o tym mowa na forum.
2. Żaden czar nie ma możliwości zablokowania drugiego czaru.
ehtalen
Posts: 22
Joined: 05 Apr, 2010 23:35

Post by ehtalen »

Nie można udoskonalić diablo awake pod względem gry multiplayer aby siebie wzajemnie nie ranić na pewno dałoby to większa satysfakcje z gry większość graczy się ze mną z pewnością zgodzi bo jest to bardzo uciążliwe to nie normalne diablo tylko mod wiec nie musi być to samo co w oryginale zmieniło się parę rzeczy wiec i na pewno to da się zmienić
darksquall
Posts: 12
Joined: 18 Apr, 2010 8:01

Post by darksquall »

Wiem o co ci chodzi kiedy jestem otoczony przez potwory i uzyje chain lightning to czasem blyskawice sie nie pojawiaja i zero obrazen dla potworow.

Da sie wylaczyc friendly fire bo teraz gram w innego moda i tam mozna wlaczac / wylaczac do duela , wiec jest to technicznie mozliwe . Jest to forum awake i nie bede nic reklamowal pozdro.
Image Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Jeśli w grze jest zbyt dużo czarów naraz to postać może nie wygenerować czaru.

Co do Friendly Fire to można to wyłączyć, ale działa również na pvp i nie wiem jak to zmienić wiec nie dodaje FF.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests