Zmiany

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Kazak
Posts: 1
Joined: 12 Sep, 2010 14:09

Zmiany

Post by Kazak »

Witam, widziałem na screenach ze stronki, że w klasztorze była Andariel i Duriel. Przeszedłem cały klasztor i nie znalazłem ich. Komnaty Butchera również nie widziałem, a na screenia była. Ci bossowie są dostępni tylko na multi? Podobno są jakieś questy z nimi związane, ale nie zauważyłem gdzie je zabrać. I mam jeszcze jedno pytanie: w mieście zauważyłem parę rzeczy, które można zaznaczyć kursorem, np. to coś obok Farnhama. Można wiedzieć do czego to służy? Najlepiej jakby ktoś rozpisał wszystkie zmiany w questach i bossach, gram pierwszy raz w tego moda i byłbym wdzięczny :)
Pixie
Posts: 12
Joined: 14 Jul, 2010 1:47
Location: Behind Ya

Post by Pixie »

Andariel jest na miejscu Butchera, w komnacie na dlvl2. Wygląda mniej więcej jak sukkuba z D1, tylko jakoś inaczej atakuje.

Duriel zastępuje Leorica, to co było - masa skele i między nimi własnie ten boss.

NPC mówią o zabijaniu tych mobów, ale tak jak i w D1 nagród za wykonanie tego nie ma żadnych (ja mówię tylko o MP, nie rozumiem jak można grać w jakiekolwiek Diablo po singlu).

Jak to wygląda w Single to nie wiem, bo mnie to nie interesuje.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

nie rozumiem jak można grać w jakiekolwiek Diablo po singlu
A co w tym dziwnego że ktoś gra na singlu?
Pixie
Posts: 12
Joined: 14 Jul, 2010 1:47
Location: Behind Ya

Post by Pixie »

Noktis wrote:
nie rozumiem jak można grać w jakiekolwiek Diablo po singlu
A co w tym dziwnego że ktoś gra na singlu?
Sam nigdy nie grałem w ten sposób, raz może kiedy to po raz pierwszy w życiu odpaliłem D. Chodzi mi o to, że ta seria (wraz z twoim modem) jest ewidentnie zaprojektowana do gry po sieci i w takich warunkach tylko może pokazać swoją moc :twisted:.

Grając tylko w Single traci się wiele.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Nic się nie traci, ja osobiście lubię SP, ma lepszy klimat niż MP. Awake może i jest napisane głównie pod MP ale nie usunąłem trybu SP jak to w niektórych modach.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests