TOP 11 ITEM's - żegnamy się z Awake ;)

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Pixie
Posts: 12
Joined: 14 Jul, 2010 1:47
Location: Behind Ya

TOP 11 ITEM's - żegnamy się z Awake ;)

Post by Pixie »

Znudziło mi się. Awake niczym nie jest mnie w stanie już zaskoczyć, widziałem wszystko co można było zobaczyć, spadło wszystko co miało spaść - oprócz jednego (o tym później).

Jako, że poświęciłem trochę czasu tej grze, chcę zaprezentować moje najfajniejsze dropy tym, którzy może jeszcze nie wszystko w Awake widzieli ;)

Poniżej moje topy z krótkimi opisami oczywko ;)

Image
Image

1) Legit Edge 15 ATR, selfdrop z Diablo Clone. Nie ma drugiego takiego na serwie.

2) DUPE Edge, trejdnięty za Heroes Plate, śmieć, NIE GRAĆ - WYJEBAĆ :D

3) 19/20 Atr; 48/50 Messerschmidt, wkleiłem go chyba z sentymentu, moja ulubiona broń w Awake, wypadał mi 4x, ale tylko ten staty miał blisko perfa.

4) Kings Flail Of Speed - każdy szanujący się woj nosi w EQ buławę, co by go szkielety nie oblazły. Widziałem niejednokrotnie dobrych wojów w opałach, bo nie było czym undeadów molestować (Licze, te czerwone szkielety etc). Item jest nieziemski, bo jest po prostu najlepszą buławą w grze dla woja. Kupiony u Grisa ofc (każdorazowe sprawdzanie jego pseudooferty jednak się opłaciło).

5) Serpent/Harmony - Długo szukałem Ice Fista i chociaż wiedziałem gdzie go szukać to nie wypadł mi nigdy. Ten ring jest zamiennikiem Ice Fista do FHR buga na magu (Nec Cap + Nec Armor + ten ring i gra). Lepszego ringa z +mana/harmony nie spotkałem.

6) Rzadki na serwie Blackness Eye, bardzo użyteczny w wielu momentach. Res na moim -3% do perfa (varies bodajże 20-60 all res).

7) SELFDROP PERUN, którego nosi cały serwer GRRR, pokazywałem kiedyś ten item jednemu lamusowi, nie zdając sobie sprawy, że mi go po prostu skopiuje. Wkrótce Peruna o tych statach miał już w Awake każdy. :( SELFDROP Z BAALA. Mój jest prawdziwy, a twój nie.

8 ) Jedyny słuszny armor dla woja na PvM o dobrych wylosowanych statach. GZ pomysłu Noktis ! :D Było paru co mi dawali jakieś armory, bo wyglądałem w tym jak żebrak. Ten armor > każdy inny armor :D Rzadki (?) - chętnie poznałbym jego QLvl. Wydropił mi to oczywko Noktis :D

9) Inarius Amulet w Ankhu (+infra) z perfect magic resem. Nic dodać nic ująć.

10) Stormdefend - jedyna słuszna tarcza dla maga (nie liczę setupa z 2x Ice Fist) - tu z max ATR (15-25). Do perfa brakło 14 life (60-120).

11) I na koniec przez większość niedoceniany, dosyć rzadki item. Woj z tą tarczą na expie jest bardzo, bardzo przyjemny. Większość z was stała wojami gdzieś po rogach, reagując jedynie na "next tp up". A tak wcale być nie musi. Mana leech jest mistrzem.

Dziękuję twórcy moda za włożoną w niego pracę - fajnie mi się grało. Powiedziałbym, że momentami fajniej niż w D1, cóż może po prostu nie wszystko już pamiętam z tamtych czasów. Osobne pozdro dla Rafałka ( Pelagiusa ), który namówił mnie do Awake (jeszcze pamiętam jak zabiliśmy diablo hell, myśląc, że był to kosz :D haha) Pozdrawiem, wpadnę po jakimś update. Pa <3
ehtalen
Posts: 22
Joined: 05 Apr, 2010 23:35

Post by ehtalen »

Ladne itemki ja osobisce znalazlem perf mesershmita jezei chodzi o staty pozdro
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Unikaty są najłatwiejsze do znalezienia. Przykładowo łatwiej jest znaleźć Edge of God niż King's Bastard Sword of Haste - swoja droga king's/strange jest lepszy na duele niż Edge of God.
widziałem wszystko co można było zobaczyć
A widziałeś 50lvl na swojej postaci? 8)
wpadnę po jakimś update. Pa <3
Może jakiś będzie w tym roku.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests