pytanko

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
User avatar
piotrek
Posts: 20
Joined: 28 Aug, 2010 14:41

pytanko

Post by piotrek »

witam

od kilku dni cwicze diablo awaken i widze tam wciaz staly bardzo waski sklad ludzi

na stronie gry jest lista users online i games online /swieca na zolto/
jak ja z kolega gram tez pojawiamy sie na liscie, jak rowzniez nasza gra / na czerwono/

jednakze nigdy nie spotkalem sie z zadnych z graczy z listy online swiecacych na zolto, jak i z zadna z gier

byc moze moje pytanie wyda sie banalne dla znawcy temetu, jednak ja jestem w te klocki ciemny jak lepik na muchy:)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

To są osoby grające w Diablo 2 bo ten serwer jest przeznaczony również dla Diablo 2.
User avatar
piotrek
Posts: 20
Joined: 28 Aug, 2010 14:41

Post by piotrek »

zapoznalym sie z cala strona punkt po punkcie, mam nadieje, ze nic nie umknelo mojej uwadze...w ktoryms z akapitow odnosnie zmian w grze, jest napisane, ze zostaly zmienione atrybuty postaci, jednak nigdzie nie ma jasno wyjasnione jakie sa obecnie max parametry

obecnie juz wiem, ze dex maga wynosi max 95, ale magii pomimo 251 konca nie widac:)


nie wiem jak to sie ma u innych postaci, ale w diablo 1 woj mial max 40 magii i nie sposob bylo nim nauczyc sie ksiazek wymagajacych powyzej 180, mag potrzebowal +5 z przedmiotow do ostatnich poziomow ksiag

nie wiem o ile te parametry poprawiono, ale przedmioty mozna spotkac dajace wiecej do magii, mam nadzieje ze FB woja/luczniczki nigdy nie bedzie tak silne jak maga:)


Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Wojownik zawsze może uzyskać maksymalny poziom czarów za pomocą kapliczek, ale czarowanie u woja jest strasznie mozolne.
User avatar
piotrek
Posts: 20
Joined: 28 Aug, 2010 14:41

Post by piotrek »

nie chodzilo mi o kapliczki:)

ale juz wiem, ze max konczy sie na 255


inne pytanie
w diablo maksymalny poziom czarow wynosil 20
15 z ksiag + 5 z artefaktoe /2 czapka, 2 laska, 1 zbroja/

w awaken poziom czarow z ksiag sie nie zmienil 15, ale z artefaktow idzie uzyskac dodatkowe 8/2 czapka, 2 laska/topor, 1 zbroja, 1 amulet, 2x pierscien/

czy jest mozliw aby w ten sposob osiagnac 23 lvl czarow, czy jest ograniczenie w grze nie pozwalajace przekroczyc 20lvl?
"Your death will be avenged!"

Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Nie ma ograniczeń. Generalnie przy noszeniu takiego zestawy więcej się straci niż zyska.
ehtalen
Posts: 22
Joined: 05 Apr, 2010 23:35

Post by ehtalen »

Najlepiej miec 22 lvl czarow pozwala to na swobodna gre na kazdym poziomie trudnosci ma sie zarowno mocne czary jak i ponad 1000 many
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 64 guests