Problemy z Dur przedmiotow

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Razzor2142
Posts: 11
Joined: 13 Apr, 2009 13:20

Problemy z Dur przedmiotow

Post by Razzor2142 »

mam następujący problem
czytając zmiany w modzie przeczytalem następująca rzecz
"Jeżeli DUR przedmiotu = 0 to przedmiot nie znika"
lecz nie stety moj przedmiot zniknal i psul sie zadziwiajaco szybko
wszedlem na dlvl 1 w zbroi sredniej z dur 40/45 po walce z kilkoma potworami dur spadl do 20 a potem nagle do 0 i zniknal zdazyle wbic tylko 2 lvl ale zbroi juz nie ma

PS gram na wersi dziablo przebudzenie 6.5
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Widocznie nie przeczytałeś wszystkiego ponieważ w wersji Diablo Przebudzenie v6.3c zmiana ta została wycofana, gdyż powodowało to pewne problemy z związane z naprawianiem przedmiotów u Griswolda w trybie multiplayer. Tak więc od wersji v6.3c przedmioty ponownie znikają.
Razzor2142
Posts: 11
Joined: 13 Apr, 2009 13:20

Post by Razzor2142 »

Dobrze moze nie przeczytalem wszystkiego przepraszam
z tym ze jak to sie dzieje ze ten przedmiot mi sie zniszczyl w jakies 6 min grania??
Jeżeli ktoś chętny do grania to pisać GG 2862393
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Gdy potwór cie kilka razy trafi to ubywa durability, proste no nie?
Razzor2142
Posts: 11
Joined: 13 Apr, 2009 13:20

Post by Razzor2142 »

Noktis wrote:Gdy potwór cie kilka razy trafi to ubywa durability, proste no nie?
my sie chyba nie rozumiemy... po jakis 15 hitach dur ability zbroi spadlo mi o jakas polowe czaisz?? to nie jest normalnie na dlvl1...
Jeżeli ktoś chętny do grania to pisać GG 2862393
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

W kwestii durability nie było dokonywanych żadnych zmian, jest tak jak w zwykłym Diablo 1.

By Jarulf
All items (except those that are indestructible) have a durability, which will, over time, decrease as you fight. The table below explains under what circumstances and with what chance the durability will go down. It will never go down by more than 1 at a time.
Image

Więc nie wciskaj kitu że po 15 otrzymanych ciosach spadło ci 20 dur.
Razzor2142
Posts: 11
Joined: 13 Apr, 2009 13:20

Post by Razzor2142 »

wlasnie Ci nie cisne kitu moze nic nie zmieniales i to jakis bug jest !! Ty nie czaisz ze powinienes cos sprawdzic?? a nie podsylasz mi jakas tabelke i wypychasz sie sianem... synek mowie Ci jak bylo a jak nie chcesz nic robic to nie..
Jeżeli ktoś chętny do grania to pisać GG 2862393
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

wlasnie Ci nie cisne kitu moze nic nie zmieniales i to jakiś bug jest !!
Aby był jakiś bug to trzeba coś zmienić.
synek mowie Ci...
Z takim tekstem to się możesz zwracać do kumpli z gimnazjum a nie do mnie.
Razzor2142
Posts: 11
Joined: 13 Apr, 2009 13:20

Post by Razzor2142 »

[/quote]Z takim tekstem to się możesz zwracać do kumpli z gimnazjum a nie do mnie.[/quote]
Bo co bo mnie zbanujesz?? przedstawiam Ci problem i mowie jak jest i co sie stalo a Ty to dementujesz jak nie chcesz albo nie umiesz pomoc to powiedz normalnie a nie wykrecasz sie jakas tabelka i gadasz ze tak ma byc
Jeżeli ktoś chętny do grania to pisać GG 2862393
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

W czym mam ci człowieku pomóc jak nie ma żadnego błędu? Powyżej masz tabelkę pokazującą jaką masz szanse że spadnie ci durability. Spadek wytrzymałości przedmiotów jest taki sam jak w zwykłym Diablo, nic nie było w tej kwestii zmieniane. Jednak w Awake potwory maja wyższe to hit przez co częściej cie trafiają, zwłaszcza na początku gry. Dlatego durability szybko spada, bo prawie za każdym razem zgarniasz hita. Maksymalnie może ci spać 1 dur po ciosie, ale mało prawdopodobne jest aby po każdym ciosie raz po raz spadał ci 1 dur.

Może tym razem zrozumiesz.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests