Wyczyścilo mi skrzynie

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
darksquall
Posts: 12
Joined: 18 Apr, 2010 8:01

Wyczyścilo mi skrzynie

Post by darksquall »

Dzisiaj wyczyścilo mi całą skrzynie trzymałem tam naprawde dużo przedmiotów z 50 unikatów .
Nie wiem czy jest opcja na odzyskanei moge podac komuś passy bo jak nie odzyskam to niestety będe musiał spadać za dużo czasu poświęciłem na szukanie tych unikatów .
Nie wiem czy przeładowałem skrzynie czy wina leży gdzie indziej trzymalem tam na oko z 200 + przedmiotów ksiegi itd.

Sry zdenerwowany jestem nie ten dział przenieście
Image Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Niejednokrotnie już o tym pisałem,
http://awake.ugu.pl/viewtopic.php?t=52

Należy po prostu robić backup co jakiś czas.
Przedmioty w skrzynce zostały skasowane i nie ma możliwości ich odzyskania. Mi jeszcze skrzynka nigdy sie nie wyzerowała, trzymam w niej przedmioty odkąd tylko stash został dodany do moda. Z drugiej strony nie wrzucam do skrzynki wszystkich napotkanych przedmiotów, tylko te które są naprawdę przydatne. No i backup to podstawa.

Myślę nad stworzeniem działu na stronie głównej moda, gdzie będzie opisane jakie mogą wystąpić problemy w grze, min problem ze skrzynia czy tez storm.dll i j ich uniknąć.

Czy zmieniałeś nazwę postaci albo stworzyłeś nowa postać, gdy wystąpił problem ze skrytka? Czy po prostu zbyt duża ilość przedmiotów?
Takie informacje przydają się by określić, kiedy problem ze skrzynka może wystąpić.
darksquall
Posts: 12
Joined: 18 Apr, 2010 8:01

Post by darksquall »

Nigdy nie zmieniałem nazwy chara . Po prostu po schowaniu 2 ksiag magicznych chcialem wyciagnac troche zlota a w skrzyni byly juz tylko te 2 ksiegi.


Pozdro dla ludzi co poznalem na tym modzie . Ja spadam milej gry jakby co to gg 10501378
Image Image
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Czyli "przeciążenie" skrzyni.... No cóż, dzięki za zainteresowanie modem.

Pozdrawiam
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 46 guests