Problem z portami

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
ehtalen
Posts: 22
Joined: 05 Apr, 2010 23:35

Problem z portami

Post by ehtalen »

Ponownie mam problem odblokowalem w zaporze windows port 6112 i wysztsko bylo ok az do dzisiaj ukazal mi sie taki komunikat

"Your Internet connection is either very poor or is not processing UPD packets through port 6112.You will be able to chat but will not be able to play games.Contact your internet service provider or your system administrator for assistance whit opening this port."

byłbym bardzo wdzieczny jakby mi ktos pomogl i powiedzal dlaczego takie cos wyskoczylo i co trzeba zrobic z góry dziekuje
ehtalen
Posts: 22
Joined: 05 Apr, 2010 23:35

Post by ehtalen »

Opiesze dokladniej o co mi chodzi moge normlanie wjesc na chat battle net ale nie mgoe stworzyc gry ani dolaczyc i prosze o jak najszybsza pomoc bo nie mgoe grac w normalnym diablo bez problemu moge grac na battle net i po prostu nie rozumiem dlaczego moglem normlanie grac i nagle takie cos wyskoczylo czekam na pomoc
pozdrawiam
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Może ściągasz jakieś pliki z internetu co obciąża twój transfer. Jeśli wydajność twojego łącza spada to nie możesz grac na BN, a jedynie siedzieć na kanale.
Poza tym odblokowanie portów nie służy do tego aby można było grać na BN ale po to aby ktoś mógł dołączyć do założonej przez ciebie gry. Co do ustawień zapory to masz tutaj opis.
http://diablo1.ovh.org/?battle.net-ustawienia,52
ehtalen
Posts: 22
Joined: 05 Apr, 2010 23:35

Post by ehtalen »

nic nie pomaga praktycznie wyszstkiego juz próbowalem i nadal jest to samo cos sie przestawilo i nie wiem co i gdzie :( tak sie konczy moja przygoda z diablo awake i bardzo ubolewam z tego powodu jakby ktos mial podobny problem prosze pisac
Pozdrwiam
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Skoro samo się poprzestawiało to może samo się naprawi :wink:
darksquall
Posts: 12
Joined: 18 Apr, 2010 8:01

Post by darksquall »

ehtalen wrote:nic nie pomaga praktycznie wyszstkiego juz próbowalem i nadal jest to samo cos sie przestawilo i nie wiem co i gdzie :( tak sie konczy moja przygoda z diablo awake i bardzo ubolewam z tego powodu jakby ktos mial podobny problem prosze pisac
Pozdrwiam
Siema Vacat miałem to samo poradzilem sobie w taki sposób zerknij na screena
Image
Image Image
ehtalen
Posts: 22
Joined: 05 Apr, 2010 23:35

Post by ehtalen »

Dzieki wielkie za pomoc znowu moge grac:) przy okazji wklejam screena jak to wyglada przy routerze innej firmy;p

Image


Pozdrawiam Vacat :lol:
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Czyli porty na routerze :P
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests