Potwory niszczące itemki

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Xonc
Posts: 5
Joined: 11 Mar, 2010 15:20

Potwory niszczące itemki

Post by Xonc »

Właśnie wyleciałem z piekła gdzie łaziły Dark Warriory (nie pamietam dokładnie ich nazwy ale to była teksturka Wojownika w czarnej zbroi płytowej z tarczą i bławą) i rozwaliły mi moją cudną, śliczną, kochaną zbroje i czapeczke. Zaraz po wejściu na poziom koło schodów napadło mnie 3 takich i po kilku ciosach widziałem żółtą ikonkę zbroi alarmującą o jej niskim stanie. Po zaledwie kilku sekundach była już czerwona i znikła. Zanim od nich uciekłem w 5 ciosów straciłem też hełm.
Noktis nie uważasz ze to przesada? Przecież nie można zabijać 1-3 takich i od razu stawiać portal do miasta by się naprawić. Mnie jak złapali w rogu to myślałem ze tam zdechne. Musiałem uciekać z gry. Proszę wykasuj Damages Targets Armor z MOBów albo przywróć ten mechanizm - nieznikania i możliwości naprawy uszkodzonych itemków.

A przy okazji. Czy te szkielety na poziomach 1-4 muszą tak szybko napie####? Są tak szybkie jak Butcher w orginalnym Diablo. Za cholere nie idzie z nimi walczyć. Jak ma się tarczę to postać 95% czasu blokuje ciosy i czasem coś tam szturchnie, ale jak naskoczy ich więcej niż 1 to najlepiej rozpocząć nową grę w nadziei ze tym razem nie zostaną wygenerowane.

Mam nieodparte wrażenie że bronie dwuręczne w tej grze są jeszcze bardziej bezużyteczne niż w Diablo (bez tarczy nie da się żyć).
Dla przykładu: Bastard Sword ma obrażenia 6-15 a Twohanded Sword 8-16. Zaledwie 1 Damage wiecej kosztem braku tarczy. A najlepszy miecz w grze Katana 10-20 daje TYLKO 4 obrażeń więcej. Najlepsza siekiera ma obrażenia 12-30 czyli 2x wiecej niż najlepszy miecz jednoręczny. Nie uważasz że najgorsza broń 2ręczna powinna mieć właśnie 2x więcej mocy? W końcu to 2 łapy. Może wzmocone o 300% sprawiłoby że stałyby się atrakcyjną bronią zadającą mocne obrażenia ale kosztem tego ze bez tarczy i my będziemy mocniej bici.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Zaraz po wejściu na poziom koło schodów napadło mnie 3 takich i po kilku ciosach widziałem żółtą ikonkę zbroi alarmującą o jej niskim stanie. Po zaledwie kilku sekundach była już czerwona i znikła.
Ostrzeżenie o niskiej wytrzymałości przedmiotu jest po to abyś go sobie naprawił, jeśli je zignorujesz to przedmiot ulegnie zniszczeniu.
Proszę wykasuj Damages Targets Armor z MOBów albo przywróć ten mechanizm - nieznikania i możliwości naprawy uszkodzonych itemków.
Nic nie będę kasował, nawet gdybym chciał to nie wiem jak to zrobić. Nie przywrócę nieznikania zniszczonych przedmiotów, gdyż było to zbugowane.
A przy okazji. Czy te szkielety na poziomach 1-4 muszą tak szybko napie####? Są tak szybkie jak Butcher w orginalnym Diablo.
Nie są tak szybkie, mają inny typ ataku niz Butcher. Szkielety sa takie same jak w zwykłym Diablo.
Mam nieodparte wrażenie że bronie dwuręczne w tej grze są jeszcze bardziej bezużyteczne niż w Diablo (bez tarczy nie da się żyć).
Jak Ci sa nie potrzebne to ich nie używaj.
Pelagius
Posts: 19
Joined: 11 Mar, 2008 21:43

Post by Pelagius »

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Image
darksquall
Posts: 12
Joined: 18 Apr, 2010 8:01

Post by darksquall »

Mam nieodparte wrażenie że bronie dwuręczne w tej grze są jeszcze bardziej bezużyteczne niż w Diablo (bez tarczy nie da się żyć).
Mylisz się mam ten najlepszy topór z gry zemste meserszmita haahah i kosze 95% potworów z gry na hita na lv 28 oczywiście na normalu.
Właśnie tarcze są do bani pare razy otoczyła mnie grupka jak używałem tarczy to jedynie teleportacja uratowała mi pupe. Animacja bloku jest za długa nie da się nic zrobić.
Image Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests