gdybanie z pomyslem

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Flamaster
Posts: 19
Joined: 17 Jun, 2009 18:04
Location: nie powiem :D

gdybanie z pomyslem

Post by Flamaster »

1. ostatnio mialem okazje gadac z pelagiusem. tak z ciekawosci spytalem go co by bylo gdybym wymaxowal staty potionami a nastepnie wbil kolejny lvl. odpowiedzial ze nie moglbym dodac tych statow i ten krzyzyk w lewym dolnym rogu bylby caly czas wlaczony. tak wiec jesli to prawda to da sie to jakos wylaczyc? albo zrobic jakas latke ktora by np nie dodawala juz statystyk do rozdania gdy mamy wszystko na maxa? albo zgasic samo okienko... bo to moze byc denerwujace np uciekamy przed potworami bo mamy malo hp i skonczyly sie poty a tu klick i lezymy... albo np duelujesz sie i klikasz na to przez pomylke i znowu lezysz...

2. na stronce awake widnieje projekt moda do hellfire, jednak jest on zatrzymany. czy gdybys ponowil prace nad modem do hellfire bylaby mozliwosc zrobienia po prostu nowej latki do zwyklego awake w d1 aby przy instalacji jej rozszerzac gre o hellffire? ewentualnie jesli nie bylo by takiej mozliwosci czy byla by mozliwosc jesli ten mod do hellfire mialby funkcje bn (bo z tego co pamietam zwykle hellfire nie mialo) to czy gdyby byla taka funkcja dalo by sie przeniesc postacie ze zwyklego awake do hellfire awake?

3. z gory przepraszam za bledy jesli jakies popelnilem xD ale nie mam czasu ich poprawiac bo pisze to na szybko bo sie spiesze ;p
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

1. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jeśli masz wszystkie atrybuty na maxa to przy zdobywaniu nowego poziomu nie pojawi ci się informacja o rozdawaniu atrybutów. (o ile dobrze pamiętam a dawno nie grałem ;p)

2.Hellfire musi być instalowany osobno. Co do battle.net dla hellfire to próbowałem go podpiąc ale podczas wchodzenia na kanał gra sie wysypywała. Jeśli zrobię moda do hellfire to nie będzie możliwości przeniesienia postaci z d1 do hf bo po co?
Flamaster
Posts: 19
Joined: 17 Jun, 2009 18:04
Location: nie powiem :D

Post by Flamaster »

po prostu chcialem sobie zaoszczedzic ponownej gry poprzednimi postaciami i zajac sie monkiem... bo wiem ze zrobilbym dodatkowo i tak maga i woja.... bo magiem dropie a wojem po prostu uwielbiam grac... monk bo mam na niego chcice a rogue dla zasady... wiec nie lepiej zaoszczedzic graczom czasu?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

wiec nie lepiej zaoszczedzic graczom czasu?
To tak jakby ludzie sobie przenosili postacie z Diablo do moda bo po co maja grać od nowa skoro w zwykłym Diablo już maja gotowe "napakowane" postacie?
Flamaster
Posts: 19
Joined: 17 Jun, 2009 18:04
Location: nie powiem :D

Post by Flamaster »

chodzilo mi bardziej o postacie ktore zostaly wychodowane w diablo awake :D i aby je przeniesc do diablo hellfire! :P bo np jak juz wojem mam full stuff i jezdze spokojnie na hellu. magiem mam tez dobry stuff i na hellu tez daje rady wojowac nim i all skille na max... no i jeszcze luczniczka ktorej wymienilbym jeden ring na oko ciemnosci ktore cholernie trudno znalesc z resem 60 :D to wiesz.. jak juz masz wszystkie postacie wypakowane to to troche demotywuje jak wychodzi lepszy mod i trzeba od nowa :(((( to juz chociaz nie postacie ale sama skrzynke z itemami przeniesc ;/ bo expic to pol biedy ale tyle drop runow ile zrobilem po ten sprzet to glowa mala... i takie latanie juz sie nudne robi na itemki ;/ a trade tez nie ma za bardzo robic z kim ;/ bo za malo ludzi gra... jedyna sensowna rzecz jaka wyhandlowalem ostatnio to korona peruna i to jest jedyny wartosciowy przedmiot ktory udalo mi sie wytradowac ( i tak na frajera trafilem i oddal za jakies crapne itemy :D) wiec zlituj sie xD i gdyby ewentualnie powstal mod do hellfire to daj mozliwosc chociaz przeniesienia skrzynki i jej zawartosci :(
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Diablo i Hellfire znacznie się od siebie różnią, przedmioty znalezione w grze Diablo psują się po przeniesieniu ich do Hellfire.
Flamaster
Posts: 19
Joined: 17 Jun, 2009 18:04
Location: nie powiem :D

Post by Flamaster »

buuuu :((( a tak w ogole beda wznowione prace nad hellfire awake?

a tak w ogole z tego co wiem to masz jakies wplywy tez na imperium diablo na phx :> wiec nie probowales zalozyc na ich forum posta czy ktos np nie wie jak wrzucic do moda monka czy lokacje z hf? ;> a noz moze ktos by wiedzial :D
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

a tak w ogole beda wznowione prace nad hellfire awake?
Przymierzam się do tego już od kilku miesięcy i nie mogę jakoś sie za to zabrać ;p
a tak w ogole z tego co wiem to masz jakies wplywy tez na imperium diablo na phx :> wiec nie probowales zalozyc na ich forum posta czy ktos np nie wie jak wrzucic do moda monka czy lokacje z hf? ;> a noz moze ktos by wiedzial
Chyba odpływy :D Jestem Redaktorem Imperium, byłem moderatorem, miałem tam również swoje forum ale w koncu przeniosłem wszystko tutaj ;] Nie będę pisał posta bo nikt nie będzie wiedział ;p Większość odpowiedzi na forum ID w dziale Diablo/Hellfire są mojego autorstwa ;p

Nie da sie dodać Monka i lokacji z Hellfire do Diablo. Gdyby modmakerzy dysponowali taką wiedzą to już dawno by to zrobili.
Flamaster
Posts: 19
Joined: 17 Jun, 2009 18:04
Location: nie powiem :D

Post by Flamaster »

ale mam nadzieje ze w hellfire awake bedzie mozna pograc na bn? :D
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Noktis wrote:Co do battle.net dla hellfire to próbowałem go podpiąc ale podczas wchodzenia na kanał gra sie wysypywała.
Flamaster
Posts: 19
Joined: 17 Jun, 2009 18:04
Location: nie powiem :D

Post by Flamaster »

aa no popatrz umknelo mi to :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests