zlodziej

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Flamaster
Posts: 19
Joined: 17 Jun, 2009 18:04
Location: nie powiem :D

zlodziej

Post by Flamaster »

nie wiedzialem gdzie wiec napisalem tutaj.. dzisiaj gracz yaleya wysypal sie i zostal okradziony przez toko3.. znikl helm i pierscien.. helm zostal oddany ale pierscien zniknal.. yaleya to gracz ktory gral wczesniej w diablo i w rozne modyfikacje wiec spewnoscia nie ma opcji zeby przez pomylke zostawil pierscien na ziemi ;/ to troche niefajna sytuacja bo gra nas tak niewielu.. a jeszcze potrafia sie okradac. i to przedtem yaleya i ja dalismy toko3 pare dobrych itemow ;/ dltego postanowilem przedstawic sprawe tutaj.. mimo ze sam nie wiem czego sie spodziewam ;p
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Skąd wiesz, że zabrał itemy? Może po prostu lag "zjadł" pierścień? Poza ty m dziwna sytuacja, najpierw dostajecie itemy a później gość wam je zabiera. I jakie to były itemy?
yelaya
Posts: 1
Joined: 21 Dec, 2009 20:27

Post by yelaya »

Skąd wiesz, że zabrał itemy?
ponieważ wchodząc do podziemi zauważyłem jak stoi przy moich rzeczach a gdy tylko się zbliżyłem on wyszedł z gry poza tym powiedział mi toko3 że jeśli nie znajdzie anielksiego hełmu to kończy gre w awake a że moja łuczniczka miała ten hełm więc sprawa jest jasna pierścień nie wiem po co mu był może nie miał w kolekcji o lagu nie ma mowy poza tym toko3 sam przyznał sie na battlu że wziął sobie hełm oddać oddał hełm ale nie odrazu pierścienia jednak już nie zobaczyłem.

Poza ty m dziwna sytuacja, najpierw dostajecie itemy a później gość wam je zabiera. I jakie to były itemy?
Nic nie doataliśmy tylko ta maruda toko3 jęczał że chciał by taką broń albo hełm więc pomogłem koledze w potrzebie jak się okazało jednak nie potrzebnie bo mnie okradł nazwy pierścienia nie pamiętam gdyż miałem dłuższą przerwe od łuczniczki
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Należy tą sprawę wyjaśnić, póki co nie widziałem tej osoby na serwerze.
skwarek2
Posts: 1
Joined: 27 Jul, 2011 16:43

Post by skwarek2 »

To ograłem wojem, dziś padałem na mefiście na 15 lvl Normal i gracz Mat1 (mag) zabrał mi itemy, zbroje, miecz, ring i amulet. 1 unikat ale teraz jak mam się kompletować na nowo to się grać odechciewa....grał też z nami Rorschach (on oddał jeden unikalny pierścień bo myślał że to drop)
Ostrze Egzekutora - miecz
armor coś koło 80 ac
ring +15 do wysztkiego chyba + resy
a amulet +50 res do lighting...
Pewnie dla was nic wartościowego ale zawsze... :(
może mnie ktoś poratuje itemami? bo nie dojdziemy pewnie jak było, tyle itemow nie zniknęło od tak
nick w grze: Skwarson, Skwarek
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Dziwne że Ci zabrał tak słabe przedmioty. Chyba ten osobnik wczoraj się mnie pytał czy tu można robić PK.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests