problem z dołączeniem do gry

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
krulik234
Posts: 2
Joined: 27 Oct, 2009 20:29
Location: Polska

problem z dołączeniem do gry

Post by krulik234 »

Otóż wchodze sobie pierwszy raz na bn awake i spotykam tam kolesia. Mówi że mi pomoże więc tworze gre i czekam. Po pewnym czasie widząc że osoba sie nie pojawia wychodze z gry a ten mi mówi że nie może wejść do mojej gry. Potem usiłowuję wejść do jego gry i nie moge. Po pewnym czasie od wciśnięcia ok wyskakuje jakiś komunikat. Ten mówi że jeszcze z nikim sie mógł razem zagrać. Potem wchodzi trzeci kolega i mu mówimy co jest grane ten tworzy gre i próbujemy tam wejść jednak nie daje rady. On też nie może wejść do nas ale mówi że nawet wczoraj grał tam z kimś sobie... Więc proszę o pomoc bo Multi jest chyba po to żeby grać z innymi...
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Bo osoba zakładająca grę musi mieć odblokowane porty 6112 oraz nie może być zalagowana. Tu masz rozwiązanie jak to zrobić. http://awake.ugu.pl/viewtopic.php?t=66
krulik234
Posts: 2
Joined: 27 Oct, 2009 20:29
Location: Polska

Post by krulik234 »

Ok dzieki.
Ale jak to nie zalogowany żeby wejść na BN trzeba sie zalogować. A czy jak ktoś kto nie ma odblokowanego portu to może dołączyć do mojej gry jak ja mam odblokowany?
Model
Posts: 9
Joined: 12 Aug, 2009 16:46
Location: Pakistan
Contact:

Post by Model »

zaLAGOWANY. D1/SC/wc2 zwyczajnie nie radza sobie z FW, bo w momencie ich wydania 90% ludzi mialo modemy.

Otworz porty 6112-6119 na routerze/FW/antywirze (albo dodaj wyjatek dla Diablo) i zadzwon do providera o publiczne ip i po problemie.

Zeby, ktos mogl dolaczyc do TWOJEJ gry, musisz miec otwarte "drzwi" (czyli w tym wypadku porty). A osoba wchodzaca nie musi.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests