Problem z połączeniem

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Gibson
Posts: 1
Joined: 22 Sep, 2009 11:44

Problem z połączeniem

Post by Gibson »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników!

Ostatnio postanowiłem z kumplem przejść diablo 1 raz jeszcze, tym razem po sieci i w poszukiwaniach materiałów do tej podróży natrafiłem na stronę Przebudzenia. Wybór był o czywisty, kupiliśmy od sympatycznych gimnazjalistów 2cd z diablo, oraz ściągnęliśmy moda. Tylko teraz problem - jeden zakłada grę, a drugi jej nie widzi.

Jestem w sieci (bodaj mówi się na to - za NAT'em ;)) mam powyłączane zapory i wszystko co mogłoby wpłynąć na połączenie (NetLimiter)+Vista. Kolega jest weteranem neostrady, również wyłączył zapory windowsowskie+XP. Ale nadal nic. Mimo wyboru udp i zainstalowaniu Hamachi, komputery się nie widzą. Tzn. Widzą się w hamachi, również pingują, ale nie widzą się w grze.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym robić?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Witam

W Hamachi nie powinno być żadnych problemów przy połączeniu przez UDP. Wasze komputery 'nie widzą się w grze"? Chodzi ci o to że po dołączeniu do gry nie widzisz drugiej osoby (tej która zakładała grę) ? Może router stwarza jakieś problemy (o ile macie).

Próbowaliście się połączyć przez Battle.net?
Model
Posts: 9
Joined: 12 Aug, 2009 16:46
Location: Pakistan
Contact:

Post by Model »

netsh winsock reset (nie zaszkodzi;p), a antywiry? bo niektore kombajny maja FW wbudowane. Ale jak sie pinguja i widze po hamaku to na UDP powinno smigac, rozumiem na ipx, ale po udp o_O. Ewentualnie routery jesli macie, ale w przypadku hamachi i udp to nie powinno miec znaczenia.
Mozesz ewentualnie jeszcze sprobowac przestawic kolejnosc polaczen (polaczenia sieciowe->na gorze zaawansowane->ustawienia zaawansowane i hamachi przesunac na gore). Ale tak to nie mam pomyslu, bo powinno dzialac.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests