Społeczność Diablo Tristr.am

Diablo 1 Hellfire Forum
Post Reply
User avatar
Ketjow3
Posts: 6
Joined: 07 Oct, 2014 15:38
Contact:

Społeczność Diablo Tristr.am

Post by Ketjow3 »

Pewnie mało kto z was wie, ale istnieje aktywna społeczność Diablo pod adresem http://tristr.am/ w języku angielskim. Spotkacie tam graczy z całego świata (są też polacy) oraz możliwość podzielenia się własnymi statystykami gry i postaci. Służy do tego mały program specjalnie napisany na potrzeby społeczności - DiabloStats v1.4 (wymaga rejestracji konta). Wszelkie informacje znajdziecie na stronach Tristram. Wymagana wersja gry Diablo to 1.09. Gry odbywają się na battle.necie i są widoczne na stronie społeczności po prawej. Mam nadzieje, że choć troche pomogłem :)
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Myślę, że ta strona jest znana wśród społeczności, ale po prostu mało kto już gra w klasyczne D1.
bs.pro
Posts: 21
Joined: 28 Nov, 2016 18:10

Post by bs.pro »

No ja juz wiem ze napewno D1 vanilla nie rusze :) Po tym jak mialem stycznosc z belzebubem.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Dlaczego? Przecież zwykłe "Diablo" bez modyfikacji też jest świetne. Sam osobiście uważam, że pierwsza część "Diablo" jest najlepsza. Potem już było gorzej co widzimy na przykładzie "Diablo II" oraz "Diablo III". Nie twierdzę, że "Belzebub" jest złym modem, ale uważam, że za dużo w nim zapożyczeń właśnie z "Diablo II" i "Diablo III" co sprawia, że to już nie to...
Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests