Nie działa kod na kasę

Diablo 1 Hellfire Forum
Post Reply
123
Posts: 6
Joined: 24 Oct, 2009 6:10

Nie działa kod na kasę

Post by 123 »

Nie działa mi w Hellfire kod na kasę. Czy może mieć to związek z polskim tłumaczeniem?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Po pierwsze to zły dział, więc przenoszę temat tutaj. Po drugie to w Hellfire nie ma żadnych kodów.
123
Posts: 6
Joined: 24 Oct, 2009 6:10

Post by 123 »

Ha ha.... a to ciekawe... to w jaki więc sposób ja zawsze grałam od wielu lat w Hellfire z kodem na kasę? Niespodziewany bug w grze? Sądziłam, że to było oszustwo/kod na kasę....
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Chodzi ci o duplikowanie?
123
Posts: 6
Joined: 24 Oct, 2009 6:10

Post by 123 »

Noktis wrote:Chodzi ci o duplikowanie?
Nie mam na myśli duplikowania przedmiotów. Notabene, dowiedziałam się o tym kilka dni temu, choć w Diablo i Hellfire gram od lat. Eksperymentowałam z tym nieco, ale to nie działa jako alternatywa mojego ukochanego chea'ta, bo pieniędzy nie można duplikować.

Skoro taka poważana osoba o tym nie wie, wydaje się więc, że to co robiłam to nie był cheat, a jakiś bug w grze. A może ta moja gra to jakaś zhackowana była i dlatego? Muszę poszukać tej starej wersji Hellfire, w której działa kod na kasę.. :) .
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Nie ma, kodów w Diablo ani w Hellfire. To nie jest Quake żeby sobie kody wpisywać XD, jedynie możesz użyć programów do cheatowania..
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Masz tu kod na kasę:

Image
Model
Posts: 9
Joined: 12 Aug, 2009 16:46
Location: Pakistan
Contact:

Post by Model »

a wciskasz ctrl+alt+!, wpisujesz z konsoli czy grasz w Simsy? xd

W d1/HF nie ma kodow. Hajs tak samo jak przedmioty da sie duplikowac, wiec nie pierdol i idz trolowac gdzie indziej. Do HF/D1 sa haxy w postaci trainerow z inputami.
Patogen
Posts: 17
Joined: 20 Feb, 2008 14:19
Location: z Polszy
Contact:

Post by Patogen »

Kod na kasę w Hellfire:

O północy należy włączyć komputer i odpalić diablo hellfire, w menu głównym trzeba wpisać 666 razy słowo "cash" a po wykonaniu tej czynności należy klęknąć tyłem do monitora i powtarzać słowo "kasa" tyle samo razy. Następnie należy wyjść na zewnatrz i wyć do księzyca pół godziny a po powrocie do domu zjeść całą cytrynę bez obierania jej popijająć zsiadłym mlekiem.

Po wykonaniu tych czynności kasa w hellfire będzie nieskończona. Sprawdzone xd
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests