WITAM NOWY PEWNIE POTRZEBNA POMOC B?DZIE

Dyskusje/Sugestie dotycz?ce moda
Post Reply
LICHAL
Posts: 2
Joined: 20 Dec, 2017 14:18

WITAM NOWY PEWNIE POTRZEBNA POMOC B?DZIE

Post by LICHAL »

WITAM ostatnio odpali?em D1 w?a?nie ko?cz? 16 lvl , i tak sobie pomysla?em ze moze powalczyc z po??czeniem i pogra? w Multi ,,, oczywi?cie ze standardow? instalka si? nie uda?o znaczy wpu?ci?o do BNeta tylko nie widzia?em ?adnych gier , jeszcze sprbuj? z tymi portami powalczy? 61112 gdzie? czyta?em , i teraz nie wiem czy odpala? moda czy gra? na standard D1 , dzi? b?d? walczy? z otwarciem porta jak si? uda to gram na standard D1 , a jak nie to instaluje Moda AWake , robie update i prbuje ??czy? BN , nigdy tego nie robi?em jak macie jakie? sugestie na jaki kana? wejsc ?eby zagra? to podajcie w po?cie /join diablo pol-1 na standard instalce do kana?u wpu?ci?o ale nie widzia?em nikogo oprcz siebie , pozdrawiam i nie ukrywam ?e b?dzie potrzebna pomoc z konfiguracja tego . Awe
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Witam.

W klasyczne "Diablo" gra ju? garstka graczy. I to dos?ownie. Mo?e to by? jakie? 30 osb na ?wiecie. Z Polakw zosta?em chyba sam. Pisz? "chyba" bo nie widzia?em nikogo z Polski ju? bardzo d?ugo.

W moda te? gram, ale rzadko. Tutaj w modzie nikogo nie widzia?em od ponad roku.
Image
LICHAL
Posts: 2
Joined: 20 Dec, 2017 14:18

Post by LICHAL »

znalaz?em co? takiego i pytanko https://portforward.com/8level/wrt-150/
czy jak otworze port to b?dzie to dzia?a? na oryginalnym Diablo i na modzie awake ?
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Nie mam poj?cia bo nigdy si? w to nie bawi?em. Wiem, ?e trzeba wy??czy? zapor? Windows tzw. Firewall.
Image
qndel
Global Mod
Posts: 97
Joined: 12 Jan, 2016 0:15

Post by qndel »

Absolutnie ?adnej zapory wy??cza? nie trzeba.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests