Nowe narzędzia

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Co ma wspólnego Bleeder z Mana leech? Również jaki ma sens porównywanie Wicked z Zodiakiem?
Pixie
Posts: 12
Joined: 14 Jul, 2010 1:47
Location: Behind Ya

Post by Pixie »

Noktis wrote:Co ma wspólnego Bleeder z Mana leech? Również jaki ma sens porównywanie Wicked z Zodiakiem?
nie chce mi się teraz zastanawiać co ja myślałem wtedy o czwartej rano, mogę to skrócić do:

- demon knuckle - fajny
- prefix/zod - fajny
- bleeder - niefajny
- wicked - niefajny

O_o
Pixie
Posts: 12
Joined: 14 Jul, 2010 1:47
Location: Behind Ya

Post by Pixie »

Pixie wrote:
Noktis wrote:Co ma wspólnego Bleeder z Mana leech? Również jaki ma sens porównywanie Wicked z Zodiakiem?
nie chce mi się teraz zastanawiać co ja myślałem wtedy o czwartej rano, mogę to skrócić do:
- demon knuckle - fajny
- prefix/zod - fajny
- bleeder - niefajny
- wicked - niefajny

O_o

edit:

jednak wyjaśnię - bleeder wykrada life, co staje się kompletnie zbędne jeżeli używamy mana leech, a używanie ml + ms to mój przepis na woja pvm awake

wicked do zodiaca ma się i to bardzo - oba dają stat + mana, z tym, że zodiac daje ogólnie więcej tego i tego

zdaje mi się, że temat się kręci dookoła woja/rogue meele pvm, więc pod tym kątem to rozpatruję


edit - sory za dual post
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Pixie wrote: jednak wyjaśnię - bleeder wykrada life, co staje się kompletnie zbędne jeżeli używamy mana leech, a używanie ml + ms to mój przepis na woja pvm awaket
No to dowaliłeś niemiłosiernie. Jesli masz ring z wysysaniem many to posiada on maksymalnie 5% natomisat Bleeder posiada 5-17,5% wysysania zycia dodatkowo dodaje 25 do vitality oraz zwiększa HP o 80. Posiada jescze 5% To Hit i Damage.

Oczywiście nikt ci nie zabroni biegać z ring of Vampires i MS.
Pixie wrote: wicked do zodiaca ma się i to bardzo - oba dają stat + mana, z tym, że zodiac daje ogólnie więcej tego i tego
Co sie tak oparłeś na mane? Nie ejstem pewien ale chyba perfect Wicked rink daje więcej many niz Dragon's zreszta nie wazne, Wicked dodatkowo daje Resist All:20% i
Hit Points: +80-100.

W ogóle jakieś kosmiczne pomysły wysuwasz.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 65 guests