Problem z nightmare

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Też z diademem mam problem... Za to dość łatwo idzie Tancreda bodajże dropnąć. A set jak na low lvl też niezły.
User avatar
Rota
Posts: 109
Joined: 05 Aug, 2014 15:49
Location: Slavica

Post by Rota »

Dziwne bo ja Sceptera nie mogłem znaleźć i ostatnio przypomniałem sobie, że padł mi Scepter i chyba nie podniosłem bo myślałem, że już mam. Są jakieś Sceptery w innych setach? Odziwo diademy mi padły już ze 3 :P
sherrwood
Posts: 11
Joined: 08 Sep, 2014 15:23

Post by sherrwood »

Mi już prawie na MP10 nic nie leci. Czy to czas żeby zrobić postać na drop?
User avatar
Gamma_Corvi
Posts: 211
Joined: 07 Jun, 2014 13:28

Post by Gamma_Corvi »

Mi berła leciały nagminnie (mimo, że tego typu broń zawierają również Piekielne Narzędzia), zebrałem z 5 czy 6 tych Prętów, a potem przestałem w ogóle podnosić jakiekolwiek.
Miałem jednak duży problem ze znalezieniem Diademu. Leciała mi ciągle albo Przyłbica Sigona albo Czaszka Tancreda (ten sam typ - great helm) a ten Diadem nie chciał. O dziwo, w końcu na tormencie MP10 (sic!) ze trzy moby mnie tym hełmem w końcu poczęstowały, więc Obi i riesa jak chcecie to wyślę Wam po jednym. Zebrałem już dawno wszystkie sety i jedyne co podnoszę do rzadkie amulety, pierścienie, hełmy, pasy i laski.
Co do Bitewnych Przyborów Tancreda, to jak dla mnie normalna szybkość ataku Miażdżyciela go dyskwalifikuje. Już wolę Kompletną Płytówkę Sigona, gdzie można dokooptować Niebiańską Gwiazdę czy Ceremonialny Nóż Zakarumity (imo najlepsza broń dla "niskopoziomowców" walczących wręcz).
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Gamma_Corvi wrote: Miałem jednak duży problem ze znalezieniem Diademu. Leciała mi ciągle albo Przyłbica Sigona albo Czaszka Tancreda (ten sam typ - great helm) a ten Diadem nie chciał. O dziwo, w końcu na tormencie MP10 (sic!) ze trzy moby mnie tym hełmem w końcu poczęstowały, więc Obi i riesa jak chcecie to wyślę Wam po jednym. ).
Dzieki za dobre chęci ale sam znajde ten diadem :)
Image
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Też się sam pomęczę ze znalezieniem tego crapu ;p
User avatar
Gamma_Corvi
Posts: 211
Joined: 07 Jun, 2014 13:28

Post by Gamma_Corvi »

I bądź tu miły dla znajomych...
sherrwood
Posts: 11
Joined: 08 Sep, 2014 15:23

Post by sherrwood »

Narazie mam tylko tarcze ale jakoś nie chce to lecieć. Leci pełno berserkera ironhearta i angelic a z reszty to rzadko co
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Gamma_Corvi wrote:I bądź tu miły dla znajomych...
Z całym szacunkiem doceniam twoje starania, ale znasz mnie na tyle dobrze, że powinieneś wiedzieć, że praktycznie nie przyjmuję itemków od kogokolwiek. Zdarzyło się, że w D1 dałeś mi ring of the dark no ale obecnie to jestem na takim etapie, że nie biorę nic od nikogo, zwłaszcza w zamkniętej becie. Dlaczego? Po pierwsze irytuje mnie fakt, że krążą po Internecie całe paczki z itemami. Ci gracze, którzy je zamieszczają niszczą rozrywkę innym. Bo jaki jest sens ściągnięcia paczki z pro itemami i przejścia gry? Wg mnie żaden i nie ma to całkowicie sensu. Druga sprawa to podkręcanie postaci (wiadomo, że chodzi o najzwyklejsze cziterstwo bo innego słowa na to nie ma). Uwierz mi, że jak ktoś ci daje "palec" to od razu chce mieć całą "rękę", dlatego nie mogę wziąść tego diademu. Nie chcę w jakikolwiek sposób być potraktowany, że mamy jakieś układy między sobą itd. Daj go komuś innemu jeśli chce. Ja gram tak, że nic nie rozdaję i nic nie przyjmuję. Myślę, że moje stanowisko w tej kwestii jest całkowicie zrozumiałe. Pozdrawiam!
Image
User avatar
Rota
Posts: 109
Joined: 05 Aug, 2014 15:49
Location: Slavica

Post by Rota »

Jak dl amnie Tancered jest niezłym secikiem bo ma spore premie i szybkość wcale tak bardzo nie wadzi na starcie, jednak porzuciłem ten secik gdzies na lvlu 21 czy jakoś tak :P
User avatar
Gamma_Corvi
Posts: 211
Joined: 07 Jun, 2014 13:28

Post by Gamma_Corvi »

Obishedo wrote:W sumie nie potrzebuje go ale chciałem do kolekcji
Dlatego postanowiłem Ci ten hełm podesłać. Chyba się trochę zagalopowałeś z porównywaniem tak skrajnych sytuacji jak moja chęć podarowania Ci tego itemka, [oczywiście po uprzednim uiszczeniu przez Ciebie podatku od darowizny, ponieważ w myśl obowiązujących przepisów opodatkowaniu podlega nabycie przez nabywcę, od jednej osoby, własności rzeczy i praw majątkowych o czystej wartości przekraczającej 4.902 zł w przypadku III grupy podatkowej do której się zaliczasz. Jako, że Diadem jest wart u Griswolda 11080 zł, musisz odprowadzić 1.233 zł oraz 16 % od nadwyżki ponad 10278 zł (czyli 1772.8 zł) co daje razem kwotę 3005,8 zł. To opcja polubowna i proponowana przeze mnie, ponieważ nabycie własności rzeczy lub praw majątkowych w drodze darowizny lub polecenia darczyńcy podlega opodatkowaniu według stawki 20% (w tym przypadku 2216 zł), jeżeli obowiązek podatkowy powstał wskutek powołania się podatnika przed organem podatkowym lub organem kontroli skarbowej (czyt. Brightlordem). Sam więc sobie odpowiedz czy chcesz zawracać dupę Brightowi i jeszcze mu za to zapłacić ponad 2k złota :wink: Tak czy siusiak ja tu nie widzę czitowania, no chyba, że nie zapłacisz podatku :lol:] do wysyłania sobie paczek itemów przez innych. Podsumowując całą rzecz zbyt mocno podkoloryzowałeś.
Obishedo wrote:Nie chcę w jakikolwiek sposób być potraktowany, że mamy jakieś układy między sobą itd.
A kiedy mi dasz hajs za 5 gramów koksu, który wziąłeś w zeszłym tygodniu, kiedy to najpierw dobijałeś się do drzwi mojego domu o 4 rano w towarzystwie tej transseksualnej Krysi, z którą się prowadzasz już od jakiegoś czasu, a potem szlochając zapewniałeś, że dasz mi kasę jak tylko sprzedasz skarpety na targu w sobotę? Wtedy nie zgrywałeś takiego honorowego rycerza, no chyba, że jesli chodzi o rycerza, mam brać pod uwagę fakt, że na głowie miałeś wtedy durszlak, a w ręku mężnie dzierżyłeś plastikowy, podświetlany diodami niebieski miecz świetlny Obi Wan-Kenobiego z jakiegoś zestawu dla dzieci, którym oświetlaliście sobie drogę przez miasto. Sądziłem wtedy, że to tylko jakiś dziwny cosplay, ale teraz to sam już nie wiem co mam o tym myśleć...
Gnom
Posts: 10
Joined: 04 Sep, 2014 8:15

Post by Gnom »

Gamma_Corvi wrote:A kiedy mi dasz hajs za 5 gramów koksu, który wziąłeś w zeszłym tygodniu, kiedy to najpierw dobijałeś się do drzwi mojego domu o 4 rano w towarzystwie tej transseksualnej Krysi, z którą się prowadzasz już od jakiegoś czasu, a potem szlochając zapewniałeś, że dasz mi kasę jak tylko sprzedasz skarpety na targu w sobotę? Wtedy nie zgrywałeś takiego honorowego rycerza, no chyba, że jesli chodzi o rycerza, mam brać pod uwagę fakt, że na głowie miałeś wtedy durszlak, a w ręku mężnie dzierżyłeś plastikowy, podświetlany diodami niebieski miecz świetlny Obi Wan-Kenobiego z jakiegoś zestawu dla dzieci, którym oświetlaliście sobie drogę przez miasto. Sądziłem wtedy, że to tylko jakiś dziwny cosplay, ale teraz to sam już nie wiem co mam o tym myśleć...
(Chyba to sobie druknę :D)
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Padam ze śmiechu, czytam twój post Gamma już enty raz xD Rozwaliłeś system.

A druga rzecz - nie odprowadziłem podatku za ring of the dark co mi podarowałeś w "Diablo". Czy mam się obawiać kontroli skarbowej?

Edit: Zamrozili mi moje konta w Szwajcarii. To twoja sprawka?
Image
User avatar
Gamma_Corvi
Posts: 211
Joined: 07 Jun, 2014 13:28

Post by Gamma_Corvi »

Sprawa z Ring of the Dark już dawno uległa przedawnieniu, więc spokojnie, żaden komornik nie zamierze Ci tego Twojego kramiku ze skarpetami.
A właśnie, a propos kramiku, spotkałem dzisiaj Mariana, Twojego kumpla z bazarku, który najpierw poczęstował mnie tą podłą breją, którą nazwał Wywarem Panoramixa czy jakos tak, a potem oświadczył mi szepcząc konspiracyjnie, że postanowiłeś iść za duchem czasu i rozszerzyć swoją działalność o sprzedaż internetową (choć on ujął to używając znacznie prostszych słów - "te widziałeś go? Yntelygent zasrany, w internetach będzie sprzedawał, taki z niego makler psia jego mać"). Najpierw się nawet ucieszyłem na te wieści, bo przecież jesień się zbliża wielkimi krokami, wszędzie wkoło plucha i ziąb a Ty biedny stoisz tam pod chmurką dopóki zalegające zaspy nie przegonią co mniej zahartowanych kupujących, a poza tym internet to dzisiaj okno na świat w tym również biznes). Jednak Twój kolega szybko rozwiał ten mój sielski nastrój w jaki mnie uprzednio wprowadził (a może to ten Wywar, czart wie...) i zamienił go w czystej postaci euforię, ponieważ zaprezentował mi na swojej wysłużonej Nokii 3310 zdjęcia wystawianych przez Ciebie przedmiotów, jak chociażby Strój Superbohatera, do którego prezentacji sam wystąpiłeś w roli modela (czy mi się wydaje, czy jednak odrobinę schudłeś od kiedy Cię widziałem ostatnim razem?).
Przyznaję, że pomysł chwytliwy, ale do jasnej cholery nie mogę wprost wyjść z podziwu nad Twoim zmysłem marketingowym, ten opis aukcji to istny majstersztyk, sam złapałem się nad tym, że po przeczytaniu treści opisu, kursor trzymanej przeze mnie myszki automatycznie powędrował w stronę przycisku "kup teraz".

Co do kont w Szwajcarii, to mam rozumieć, że jednak nie przyznali Ci koncesji na wystawianie swojego inwentarza na OLMA? No cóż, sądzę, że przy takim zainteresowaniu jakie Twoje wyroby osiągają na Allegro, Szwajcarzy szybko pożałują, że potraktowali Cię w taki sposób. Nie mam z tym jednak nic wspólnego.
Last edited by Gamma_Corvi on 12 Sep, 2014 1:44, edited 3 times in total.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Post by Obishedo »

Nie wiem co palisz ale podziel się! :)
Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests