Błąd z zadaniami.

Diablo 1 HD, codename Belzebub - General forum.
Post Reply
hastor
Posts: 12
Joined: 14 Apr, 2014 9:36

Błąd z zadaniami.

Post by hastor »

Witam! Nie wiem czy jest to błąd czy nie, ale poziomy się inaczej generują. Jeśli jest to specjalnie zrobione to spoko, tylko są błędy po skończeniu zadań. Ja miałem taki przypadek:
Jestem na 4 poziomie i idę zwiedzić Tristram szukając jakiegoś zadania. Idę do Griswolda i dostaję zadanie "The Magic Rock".
Schodzę do poziomu 5, zabieram kamień i wracam do kowala.
Dostaję tam jakąś nagrodę a następnie wyłączam grę.
Po jakimś czasie włączam Diablo, schodzę na 5 poziom (oczywiście inny wygenerowany) i dziwnym trafem znajduję piedesłał z Magic Rockiem (a przecież go stamtąd zabrałem, a w questach nie mam wątku o nim). Próbuję to podnieś, ale moja postać nie chce go wziąć i na dodatek wypowiada jakiś tekst. Oczywiście grałem na wersji 1.040 (na innym komputerze)

Btw. Chcę też zainformować, że poprzednio miałem problem z modem przez starszą wersje OpenGL. Teraz od tej poprawki już wszystko działa.
User avatar
Obishedo
Posts: 425
Joined: 09 Mar, 2013 14:14
Location: Jab?onowo Pomorskie - Poland
Contact:

Re: Błąd z zadaniami.

Post by Obishedo »

Nie możesz podnieść Magic Rock dlatego, że wykonałeś to zadanie a więc nie możesz go wykonać po raz drugi na każdym poziomie trudności. Tak samo jest np. z Black Mushroom, Golden Elixir, Fungal Tome i resztą. Krótko mówiąc - każde zadanie na danym poziomie trudności wykonujesz raz. Oczywiście możesz w nieskończoność zabijać Lazarusa i Diablo ale zważ na to, że jeśli raz pokonasz Lazarusa na danym poziomie trudności to nie będziesz musiał w kazdej nowej grze szukać jego laski, pokonywac go a potem otwierać level z Diablo, gdyż pentagram będzie już otwarty.
Pozdrawiam!
Image
hastor
Posts: 12
Joined: 14 Apr, 2014 9:36

Re: Błąd z zadaniami.

Post by hastor »

No dobra. Ale można usunąć te przedmioty jak się już je wykona i np. zostawić tylko laskę lazarusa, żeby z nim się nie cackać, bo jak moim zdaniem to jest tylko irytujące.
Last edited by hastor on 24 Apr, 2014 9:43, edited 1 time in total.
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

To nie jest takie hop siup :)
hastor
Posts: 12
Joined: 14 Apr, 2014 9:36

Post by hastor »

Wszystko rozumiem. ;) Jeśli mogę też coś zaproponować to chciałem zapytać czy dacie radę zrobić fajny smaczek, że można wchodzić do domów mieszkańców Tristram. :D Fajnie moim zdaniem by wyglądało. Np. Griswold, który idzie do karczmy, żeby się napić (tu: stoi przed ladą, gdzie są podawane napoje) i po krótkiej przerwie wraca do swojej kuźni. Taki mój pomysł, więc jeśli będzie propozycja niemożliwa (np. silnik gry) albo sami nie chcecie tego dodać to oczywiście uszanuję wasze zdanie.
Last edited by hastor on 24 Apr, 2014 9:43, edited 1 time in total.
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

hastor wrote:
Noktis wrote:To nie jest takie hop siup :)
Wszystko rozumiem. ;) Jeśli mogę też coś zaproponować to chciałem zapytać czy dacie radę zrobić fajny smaczek, że można wchodzić do domów mieszkańców Tristram. :D Fajnie moim zdaniem by wyglądało. Np. Griswold, który idzie do karczmy, żeby się napić (tu: stoi przed ladą, gdzie są podawane napoje) i po krótkiej przerwie wraca do swojej kuźni. Taki mój pomysł, więc jeśli będzie propozycja niemożliwa (np. silnik gry) albo sami nie chcecie tego dodać to oczywiście uszanuję wasze zdanie.
Akurat wszyscy to się chodzą napić do Pepina... Nie wiem z jakich ziółek warzy te swoje buteleczki ale taka popularność nie jest przypadkowa!! :P

Image
uploading images
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Nie da sie tego robic.,wnętrza budynków nie itnieją.

riesa i hastor, przeczytajcie to http://forum.android.com.pl/f180/zasady ... um-347100/ bo widzę ze macie jakieś nielogiczne przyzwyczajenia ;D (zresztą nie tylko wy)
riesa
Posts: 415
Joined: 21 Feb, 2014 13:15

Post by riesa »

Wklejałem na szybko... Aż się nie przyjrzałem, że hastor miał jeszcze quote'a w poście... Wybacz panie, że zgrzeszyłem!
BrightLord

Post by BrightLord »

Jak ktoś zrobi tilesety do wnętrz to się doda domki :P
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Tylko że nikt nie zrobi.
hastor
Posts: 12
Joined: 14 Apr, 2014 9:36

Post by hastor »

Sorry z przyzwyczajenia robię te quote ;p. Jak coś to poprawiłem.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests