patch Hellfire PL v1.1

Diablo 1 Hellfire Forum
Post Reply
Wolnościowiec
Posts: 2
Joined: 29 Oct, 2012 15:24
Location: Polska

patch Hellfire PL v1.1

Post by Wolnościowiec »

Witam :) ten patch naprawia bug związany z błędem przy wyborze postaci Bard. Czy ktoś to testował, jestem ciekaw jaki to ma wpływ na Barda i jakie konkretnie zmiany wprowadza. Może ma ktoś zdjęcia, szukałem w internecie i nic nie znalazłem na ten temat. Mam windows 7 potrafię grę zainstalować do momentu w którym pisze, żeby płytę włożyć do napędu i chciałbym zagrać właśnie Bardem w diablo hellfire chyba, że w którymś mod'zie da się tą kobietą zagrać. (o ile dobrze wyczytałem wcześniej np. mod'zie przebudzenie są 3 postacie bez barda), tylko żeby to zainstalować potrzeba mieć w stacji dysków płytę z gra Diablo. To chyba chodzi o to aby nagrać obraz płyty, mam pytanie jak to nagrać? który plik konkretnie (dobrze by było gdyby ktoś wytłumaczył mi to w miarę łopatologicznie). Można użyć z tego co się orientuję program nero, i czy trzeba wcześniej przed patchem Hellfire PL v1.1 patch użyć patcha Hellfire PL v1.0 Beta, żeby wszystko działało?
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Hellfire PL to po prostu spolszczenie do Diablo Hellfire. Nie wiem o jakim mowisz bledzie z Bardem. Przebudzenie ejst modem do Diablo nie do Hellfire. Aby nagrac obraz płyty to musisz mieć przede wszystkim płytę i naped CD/DVD ROM :) natępnie możesz użyc jakiegoś programu który zrobi jej obraz.

W ogóle to nie wiem o co ci chodzi.
Wolnościowiec
Posts: 2
Joined: 29 Oct, 2012 15:24
Location: Polska

Post by Wolnościowiec »

Witam Noktis :) W tym odnośniku znalazłem taką informację http://diablo1.ovh.org/?spolszczenie,98 jest to Hellfire PL v1.1 patch "Łatka do Diablo Hellfire Mod PL v1.0 beta, dodająca kilka zmian kosmetycznych oraz naprawiająca bug związany z błędem przy wyborze postaci Bard." No i właśnie tego jestem ciekaw. Zagrałbym chętnie Bardem, żeby zobaczyć jaki to bug z błędem został poprawiony. Co do nagrania obrazu płyty to mam pytanie który plik trzeba nagrać obraz z diablo czy z hellfire. Plik obrazu który montowałem ma rozszerzenie iso. Pozdrawiam
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Jeśli chodzi o spolszczenie do Hellfire to masz napisane przy patch 1.1 "Łatka do Diablo Hellfire Mod PL v1.0 beta" czyli najpierw instalujesz 1.0 a pozniej 1.1.
Zarówno Diablo jak i Hellfire wymaga aby w napędzie znajdowała się płyta z Diablo więc musisz mieć obraz płyty z grą Diablo.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 86 guests