Zwoje

Dyskusje/Sugestie dotyczące moda
Post Reply
Flamaster
Posts: 19
Joined: 17 Jun, 2009 18:04
Location: nie powiem :D

Zwoje

Post by Flamaster »

Ostatnimi czasy zaczalem bawic sie swojami armageddonu i podczas testowania tych zwojow ustawilem sobie je do kwadracika zeby walic prawym.. to po 1 uzyciu zniknely mi wszystkie 3 zwoje... bezpiecznie mozna je odpalac tylko klikajac prawym na zwoj albo w pasku...
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

Ten "kwadracik" to chyba chodzi co o speedbook, krótko mówiąc - nie wiem czemu się tak dzieje, w zwojach nic nie zmieniałem :| Tak czy siak tak czy siak czary ze scrolli (które nie występują w księgach) powinno się rzucać z paska,m gdyż można wtedy rzucić czar na wysokim lvl

Tu masz info http://diablo1.ovh.org/?bugi-czarow,71 temat Poziomy czarow w zwojach
Flamaster
Posts: 19
Joined: 17 Jun, 2009 18:04
Location: nie powiem :D

Post by Flamaster »

no tylko ze w pasku na hellu troche szybko schodza potki i nie ma tam zbytnio miejsca zeby powkladac odpowiednia ilosc zwojow :D bo przykladowo dajac na wyczyszczenie armageddonem na koszu sali z diablo wymagalo 8 zwojow... czli caly pasek a czyms trzeba sie leczyc tez ;p i tu mozesz powiedziec ze na koszu wyczyszcze fireballem. ok ale ja robie testy narazie jakie obrazenia zadaje i pozniej bede sprawdzal skutecznosc na hellu gdzie magowie sa niewrazliwi wiec po prostu wygodniej bylo by w tym kwadraciku :D ale jak nie wiesz jak to naprawic to zaczynam sie przyzwyczajac do gry z otwartym inwentarzem xD
User avatar
Noktis
Site Admin
Posts: 1251
Joined: 29 Jan, 2008 13:39
Location: Polska
Contact:

Post by Noktis »

wygodniej bylo by w tym kwadraciku
to się nazywa speedbook a nie "kwadracik".

Z inventory/speedbook rzucasz Armageddon na 1 poziomie aa z paska możesz rzucić czar posiadający nawet 21 slvl
Flamaster
Posts: 19
Joined: 17 Jun, 2009 18:04
Location: nie powiem :D

Post by Flamaster »

dla mnie to jest kwadracik na skille :> ale jak tak to dziala to pokombinuje z tym armageddonem z paska :D
Pelagius
Posts: 19
Joined: 11 Mar, 2008 21:43

Post by Pelagius »

heheheh zaraz jebne xDDDDDDDDDDD
Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests